Zákazníci

Kromě pravidelných odběrů z blízkého i vzdálenějšího okolí rozvezli zákazníci naše výrobky do mnoha evropských států, na severoamerický kontinent i do Asie.

Vdolečky opakovaně ochutnali taky oba naši polistopadoví presidenti, Václav Havel i Václav Klaus, nejvyšší představitelé římskokatolické církve u nás, kardinálové František Tomášek i Miloslav Vlk.

Velkou poctou pro naši firmu byl okamžik, kdy měl naše vdolečky na svátečním stole papež Jan Pavel II.s

V poslední době vyhledávají naše výrobky i představitelé z podnikatelských a uměleckých kruhů. V lednu 2009 jimi byli pohoštěni poslanci Evropského parlamentu na summitu v Luhačovicích.

Velmi rádi však uspokojíme kohokoliv, komu naše pečivo chutná. Bohužel, výrobní kapacita není neomezená a požadavky se koncentrují většinou do konce týdne a když někdo objednává až na poslední chvíli, nelze při nejlepší vůli vždy vyhovět. Je naší snahou rozložit výrobní kapacitu tak, aby počet odmítnutých zákazníků byl minimální. V únoru 2009 jsme zkolaudovali novou provozovnu na adrese Vlčnov, Na Rybníčku 860 a od květnu 2009 jsme sem přesunuli veškeré naše aktivity, takže v pekárně na pálenici nás už nenajdete.

Do obchodní sítě jsme nikdy zboží nedodávali, takže pokud jste na „Vlčnovské vdolečky“ narazili někde v obchodě nebo v cukrárně, určitě nebyly od nás. Doposud jsme praktikovali pouze objednávkový systém.